Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade III vagy Alcatel OT...

ZTE Blade III vagy Alcatel OT 991?

Figyelt kérdés
esetleg ZTE Kis Plus vagy Samsung Galaxy Young, vagy adhattok maximum 40000ért tippeket, és indokokat is szeretnék Köszönöm szépen!!:)

2013. júl. 29. 14:48
 1/3 anonim válasza:
Én Huawei Ascend Y300-at rendeltem most, alaposan utánajártam, és mindenhol azt írják, hogy ár/érték arányában ez egy nagyon jó telefon. T-mobile-nál, online rendeltem, domino kártyával, 37 791 forintért, ingyen ki is hozzák. Na hogy élőben milyen lesz, arra én is kíváncsi leszek, sajna egy HTC One-t (amit elhagytam), nem fog tudni überelni, de remélem, igaz az a sok jó, amit olvastam róla.
2013. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ZTE Blade III
2013. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ALcatel Ot 991!

Árához viszonyítva szuper.

Nettezéshez jó, de játszani vele esélytelen.

2013. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!