Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a következő telefon...

Vélemények a következő telefonokról? Ár - Teljesítmény - Minőség alapján melyik érné meg a legjobban? Ha nem innen, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

SONY Xperia J

SONY Xperia P

HTC Windows Phone 8S by HTC

NOKIA Lumia 620

NOKIA Lumia 820


2013. júl. 29. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha android kell akkor P,ha windows akkor 820.
2013. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én ezek alapján 820at mondanék..de mivel minden a 3 telefon más hardveres és szoftveres képességekkel és támogatással rendelkezik,erre nem lehet válaszolni mert elsö körben tudnunk kéne mire akarsz használni egy telefont..


sony j,p, átlagos használatra nyiltsága miatt választandó(szerintem..[én sose vennék ilyet])

8S-t semmilyen formában nem érné meg, wp-s fronton sokkal jobb alternativák vannak mind vasban mind szoftverben.

lumia 620 minden igényt kielégitö telefon egy átlagfelhasználónak (néha fényképezgetni,office,net, navigáció stb)

lumia 820 meg azért már a felsö közép kategóriát súrolja, ebben már minden benne van,én is ilyet használok, az ára meg most nagyon alacsony is lett.. támogatás új frissités és jelzés pár naponta jön rá, applikációkból sem szenved hiányt (az enyémen vagy 50 van)kamera terén is elég jól muzsikál ,használni pedig pofonegyszerű.de ez csak az én véleményem.én úgy gondolom hogy az android olyan rendszer ami megkövetel egy legalább s3-as szintű hardvert,ami elég sajnálatos, tapasztalatból mondom. a wp-s telefonokból meg nincs mit szépiteni rajta hogy ugyanazon oprendszeren a nokia egy zsáknyi pluszt ad a htcval szemben,tehát ezen nincs annyira mit gondolkodni

2013. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!