Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől ilyen lassú az Xperia U-m?

Mitől ilyen lassú az Xperia U-m?

Figyelt kérdés

Mióta frissítettem az androidot nagyon lassú lett. Pl ha hívnak, akkor 8 mp-ig csörög, mire bejön a képernyő, ahol fel tudom venni és kiírja, hogy ki hív. Addig először fekete képernyő, majd a kezdőképernyő. A többi dolognál is kb ennyit kell várni (internet bejöjjön, játék megnyitása stb.). Félig van a memóriája, nem futnak rajta programok, semmi.

A frissítés miatt lehet, vagy miért? Mit tudok vele csinálni?



2013. júl. 29. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

kellett neked középkategóriában androidot vásárolnod.

esetleg egy factory reset .

2013. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdezőgyerek55 válasza:
garancia. de először nyomd újra az oprendszert és ha akkorse jó akkor rakj rá nem xperiás androidot
2013. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is U van, ICS ben elsz@rták a sima telefonálás funkciót, sajnos ott nekem is ilyen. Minden másban viszont az enyém gyors. Ha semmi nem kell, gyári beállítások visszaállítása, meg érdemes néha ki és visszakapcsolni. (ha kell, akkor előtte biztonsági mentés.)
2013. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Az első egy lúzer.


Mindenki másnak: nekem is Xperia U-m van 1.5 éve és nem tapasztaltam ilyet. Nem kell Task Killert nyomogatni, se Cleanereket. Miért? Mert nem tesz jót a rendszernek.


Amikor pedig frissíted, teljesen le kell törölnöd mindent, friss rendszert kell csinálni. Mi fog történni? Jééé felraktad jól az androidot, jééé nem nyomogatsz task killereket, amiknek az ég világon SEMMI értelme és működik a telefonod! :D

2013. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem csodálom, hogy 42%-os vagy , ha valami hozzászólás nem tetszik már akkor szidnod kell a másikat.

A véleményem továbbra is az viszont, hogy aki középkategóriában androidot vesz, viselje a következményeit.

2013. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget a többségnek!!:)

A gyári visszaállításnál a telefonkönyv is törlődik??

Ha így sem lesz jó, akkor hogy tudok újrarakni az oprendszert?

2013. júl. 30. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit érsz a %-kal, ha azt sem tudod, miről beszélsz. :D


Kérdezőnek: igen, mindent törölni fog, viszont mivel androidos okostelefonod van, tudod szinkronizálni a gmailedre a számokat, így miután letöröltél mindent, kb 5 másodperc visszaszinkronizálni a telszámaid! :)


Amúgy gyári beállítások után mindenképp rakj fel friss rendszert! PC Companionnal tudod, vagy Sony Update Service-szel! Ha mindent szuperjól csinálsz, azt fogja mutatni az U, hogy 3.98 giga szabad helyet tudsz felhasználni (azt hiszem ennyit ír)! :P

2013. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!