Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez Samsung galaxy s3-nál?

Mi ez Samsung galaxy s3-nál?

Figyelt kérdés

Néha gondol egyet és amikor lezárkm a kijelzőt rezzen egyet a twlefon. Alapbol nem szabadna neki. Ezert is allok tetlenul a dolog elott.

Maskor gondol egyet es lefagy magatol. Csak aksi ki-be segit rajta mert semmire sem reagal. De van amikor bő idon belul semmi baja es nem fagy le. Alkalmazas nem okozhatja. Szoftver ujrarakas nem segitett rajta.


2013. júl. 30. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam ilyesmi még nem történt. Komolyabb, akksi ki-be fagyás egyszer volt, akkor is azért, mert öcsém minden játékot megnyitott, és a RAM már szinte haldoklott. Fizikai sérülés nem érte? Ha nem, akkor szerintem Samsung szervíz, hátha van valami gáz.
2013. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lezárt képernyőnél nekem is van úgy hogy rezeg néha.Gyári T-s szoftver van rajta.
2013. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem osztrák T-mobilos. Csak fuggetlenitve vsn. Lehet a szoftver s baja?
2013. júl. 30. 10:03
 4/8 A kérdező kommentje:
EgSzr lett leejtve es lepattant a szélléből egy kis üvegdarab. Még a touchpanelt sem éri el annyira pici. Azota tokban van. Nem hinném, hogy ez ennyire megviselné. Inkább esztétikai mint fizikai hibának mondanám.
2013. júl. 30. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Töröld le a Task Killereket meg Cleaner progikat, csinálj gyári beállítások visszaállítását és rakd újra a szoftvert. Soha többé ne nyomogass Task Killert!


Máris nem fagy le a telefonod, nem lagol, sőt egy 4 magos állat lett! ;)

2013. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Hasznosnak ígérkezik! Minden esetre megy a plussz! Köszi:) majd írok, hogy mi lett a végeredmény
2013. júl. 30. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Várjuk! :P
2013. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A letörlést követő egy hétben még előszeretettel fagyogatott. De mára teljesen megoldódott. Nem értem miért akadályozta ennyire a taskkiller. Minden esetre érdekes kis történet.:D

Köszönöm a megoldást!!:)

2013. szept. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!