Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4, Htc One, vagy I...

Galaxy S4, Htc One, vagy I phone 5 lenne a legjobb valasztas? Ha lehet indokot is kernek

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 13:21
1 2
 1/11 Osynho ***** válasza:
100%
Én a One-t venném. Prémium anyaghasználat és összeszerelési minőség, gyönyörű kijelző, erős hardver, jó felület (Sense).
2013. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a htc One a legjobb. A Samsungoknál gyakran van típushiba, az Iphone meg... a htc-hez vagy a Samsunghoz képest jelentéktelen eszköz.
2013. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

S4

Galaxy S sorozat nem véletlenül a legnépeszerűbb a világban.

2013. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Osynho ***** válasza:
Ja, jó a marketingje. :)
2013. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Iphone. Csak.
2013. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. HTC One. Legjobban optimalizált, prémium anyaghasználat (full fém), legszebb kijelző, ami létezik + a sense felület gyönyörű! Az S4 is jó választás, bár az gagyiműanyag (a hardvere ennek a legerősebb).


Az iphone jelentéktelen ezek mellett, így azt vegyük tárgytalannak. :)

2013. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Az iphone a legoptimizáltabb. ezzel még egy vérbeli android fan is egyet ért. Az iphone 5 is full fém. A kijelzőről nem vitatkozok, mert kinek ez, kinek az jön be. De mind2 szép. A fülelet szépsége relatív, az új sense szerintem ronda, a régi szebb volt. S4 meg teljesen gagyi, béna műanyag.

2013. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az iOS-t 2 telefonra optimalizálják kb., azért a "legoptimalizáltabb". És azt a 2 telefont is félévente-évente frissítik, van bőven idejük rá vacakolni. És az új szoftver így sem tér el semmiben a régitől, max kapsz 1-2 új dolgot (siri-t pl. ami össze-vissza működik).:)


De ha gondolod mondok jobb példákat:

Androidon rákötöd a gépre a telefont és tudsz rá zenét másolni, mint egy sima tárhelyre. Iphone-on egy ilyen nyomorult egyszerű műveletet sem lehet véghezvinni, mert itunes kell hozzá és ráadásul csak egyetlen egy gépen lehet megcsinálni, máshol nem működik (pl. havernál, stb). Akkor iphone-t nem lehet betémázni, kapsz egy mozgatható ikonhalmazt és kész, élvezd. Akkor egy olyan egyszerű műveletet sem lehet vele végrehajtani, mint, hogy bluetooth-on átküldj egy nyomorult képet egy másik telefonra. :D Ennyit az ájfónról, ami szuperoptimalizált.

2013. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hááát kinek mi....elöttem szolonak annyiba van igaza átlagos életett élsz nem kell Iphone 5 neked...MERT:valoszinü más barátodnak nincs,nem mac géped van...Iphone 5 akkor jo ha az ismeröseid 90% apple terméket használ...(ezért is van egész amerikának) meg ha unlimited date talk and text...elofizus vagy....akkor viszont csak iphone ...ha ezekre nem tellik meg nem vagy olyan körbe akkor S4.
2013. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bp1985 ***** válasza:
Amerikába a BlackBerry a legelterjedtebb telefon, nem az Iphone...
2013. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!