Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek?

Milyen telefont kérjek?

Figyelt kérdés
Eddig egy Samsung Galaxy Mini telefonom volt (kb. 3 évig), és nemsoká születésnapom lesz. És a szüleim mondták, hogy kérhetek másikat. Nem tudom milyet kérjek... Segítsetek. Ne legyen túl drága, (tehát ne Samsung Galaxy S4-et mondjatok) :D Előre is köszönöm :) 15/L
2013. júl. 30. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyiért?

Mert árkategóriánként:

-Sony Xperia SP / LG Nexus 4

-Huawei Ascend Y300

-Vodafone Smart Mini

2013. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Én ajánlom neked a Sony Xperia J-t az LG Optimus L7 II

és egy drágább, mivel nem írtál árat, Sony Xperia P ha még belefér. 52.000Ft, 52.000Ft, valamint 100.000Ft. Ezen telefonok mindegyike nagyon jó, de én nem fizetnék annyit az utolsóért.

2013. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még annyit hogy T-mobile*
2013. júl. 30. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szotyi: Szerintem téged túlpörkölt a nap. A J-t még az anyósomnak se adnám, az L7 II ennyit alig ér, a P meg... Te mégis hol a fenébe láttad 100.000-ért? Használtam 48 körül van, újonnan már 60-ért is kaphatsz.
2013. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A J-t nem adnád az anyósodnak, miért is? Nem felel meg neki:

-4"-es érintőképernyő

-5 megapixeles kamera

-1 GHz-es processzor

-Android 4.0 operációs rendszer

-LED vaku és autofókusz ?

Nagy elvárásai lehetnek ezek szerint...

Meg magyarázhatnád az LG Optimus L7 II miért nem éri meg neked.


És itt van neked egy link, hogy hol láttam a P-t:


[link]


Legalul kártyás tarifában.

2013. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor a válasz:

Nem felel meg neki, mert:

-Lassú (Egy Tipoba még elég lehet az MSM7227A, de ide kevés)

-A Sony féle 4.1-ről jobb nem beszélni

-A kamera nem épp jó. Lehet 100 megapixeles is, ha egyszerűen rossz az egész. (Illetve teszem hozzá: A kamera minőségét nem ez határozza meg)

-LED vaku, és autofókusz kb mindegyik okostelefonban van.


Az L7 II meg azért nem éri meg, mert szépnek szép, de a belseje nem indokolja az árát. Ezért mondtam, hogy alig éri meg, mert akinek nem kell a belső, csak a külső, annak ez is jó lehet.


A P pedig tessék:

[link]


Vadi új, gyári független, 1+1 év garancia. Tőlük vettem legutóbbi telefonom, így a megbízhatóságot is tanusíthatom. De ha nem is itt, akkor nézd meg az árakat:

[link]

2013. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!