Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van a telefonomon a...

Lánymanóó kérdése:

Miért van a telefonomon a térerőnél egy nagy R betű?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 20:58
 1/8 SzilKa ***** válasza:
72%
Az R betű többnyire a roamingolást jelzi. Nem állt át a telefonod külföldi hálózatra? Határ közelében sűrűn előfordul. Vagy eleve külföldön vagy?
2013. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok Külföldi.
2013. júl. 30. 21:13
 3/8 SzilKa ***** válasza:
Nem is azt kérdeztem. Hanem azt, hogy nem vagy-e határ közelében vagy külföldön, amikor ezt mutatja a telefonod.
2013. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem.Sátoraljaújhelyben élek.
2013. júl. 31. 15:50
 5/8 A kérdező kommentje:
am megkérd.-ted h Külföldi vagyok-e mert: eleve Külföldi v.
2013. júl. 31. 15:51
 6/8 SzilKa ***** válasza:
62%
akkor olvasd újra... a "külföldön vagy" (ezt írtam én) és a "külföldi vagy" (így értelmezted te) közötti különbséget próbáld meg mégegyszer értelmezni... köszönöm...
2013. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SzilKa ***** válasza:
76%

Illetve magad is megválaszoltad a kérdésemet azzal, hogy Sátoraljaújhelyen élsz... az eléggé a határ mellett van, azaz a telefonod átállt magától a szomszédos ország hálózatára... a telefonod beállításainál állítsd át a hálózatválasztást automatkusról kézire, hogy magától ne tudjon átállni szlovák hálózatra, mert olyankor kissé drágább lesz a telefonálás és a mobilinternet...

Szívesen.

2013. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:) eltűnt az R betű:)
2013. júl. 31. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!