Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom unlockolni az...

Hogyan tudom unlockolni az iPhone 4s-MET?

Figyelt kérdés
Szóval Vodafone UK függő a telefonom, és elvileg lehet IMEI alapján függetleníteni így neten keresztül, csak nem találom Vodafone oldalán, valaki nem tudja hogy működik ez, vagy esetleg ő is csinálta már így?
2013. júl. 31. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne ott nézd,hanem valamilyen ezzel foglalkozó oldalon. Fizetsz pár ezrest és küldik a kódot.
2013. júl. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó csak melyiken, azért nem merek akármelyik oldalra felmenni és küldözgetni a több ezer forintokat, mert mivan ha átvernek?..
2013. júl. 31. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
A nem szolgáltató általi telefonfüggetlenítés bűncselekmény.
2013. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez remek, itt minden bűncselekmény, olvasgatom már vagy 3-4 napja hogyan tudnám függetleníteni a telefonom, hogy tudjam használni, ha már meg lett véve, de ha így csinálod bűncselekmény, ha úgy csinálod bűncselekmény, ez már több, mint nevetséges komolyan... Bocsi a kiakadásért, de ez már az idegeimre megy, ha beviszem a vodafonehoz közlik, hogy csak azt függetlenítik, amit nála vettek, az iPhone szervízben azt mondják az eredeti szolgáltatón keresztül függetlenítsem...
2013. júl. 31. 17:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem is értem, megvettem a telefont jó pénzért, akkor hadd kezdjek már vele azt, amit én akarok, még itt beszabják nekem, hogy kinél és hogyan függetlenítsem, szánalmas.. JB-kelni sem szabadna elvileg, mégis kb minden 2. iPhone használónak JBzve van a telója..
2013. júl. 31. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet h "jó pénzért" vetted a telefont , de te függő telefont vettél ami olcsóbb , mint a független , nem fizetted ki azt az árat ,amennyit egy másik ember fizetett a független telefonjáért , ezért értelem szerint rá kell fizetned , és bizony át fognak verni ha így próbálkozol a függetlenítéssel , lehet ,hogy a következő frissítésnél újra függővé válik , ez teljesen normális , nem tudom miért vagy kiakadva , vedd fel a kapcsolatot a Vodafone UK-val ,gondolom ha angliába vetted tudsz angolul , és elmondod mi a helyzet , és ők elmondják mit lehet tenni.


Itt van a Vodafone UK-nak az ügyfélszolgálati oldala:

[link]


Sok szerencsét :)

2013. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!