Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap reggel rámentem a...

Tegnap reggel rámentem a Nokia Lumia 620 készülékemen, hogy "gyári beállítások visszaállítása" és azóta csak tölt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha kiveszem az aksit és bekapcsolom ugyan onnan folytatja...

Pedig nagyon szükségem lenne rá, van valami megoldás a garancián kívül?



2013. júl. 31. 09:42
 1/9 szelena97 ***** válasza:
100%
garanciás? akkor vidd vissza
2013. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Kellett neked windows-os sz*rt venni. Pedig az húúúú de gördülékeny!


A szoftverét nem tudod visszaállítani programmal?

2013. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Garanciás, persze, bevittem szóval már mindegy, újratelepítik remélhetőleg.

Egyébéként 2 androidom volt és nagyon nagyon örülök, hogy most nem azt vettem, 1000X jobb a WP mint a droid, pedig nem vagyo idős, 16 vagyok.

2013. júl. 31. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, nekem mindig működött a gyári beállítások visszaállítása, de lehet tényleg jobb a wp. :D
2013. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
wp7 jó volt, most ez a wp8 belsőleg eléggé gyorsan összehányt lett van néhány hibája pl a skype miatt lefagy és újraindul, de jövő hónapban jön a 8.1-es frissítés ami már kijavítja ezeket a problémákat, stb..:)
2013. aug. 1. 08:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mást hallottam a wp7-ről is. :P
2013. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 meszike91 ***** válasza:
Hagyd lemerülni, aztán tedd töltőre.
2013. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Vidd be szervizbe,de még ha meg is oldódik,akkor is jelezd.Zárt rendszer lévén tudják javítani ha több ember is hasonlót jelez vissza.A reset közben történhetett valami gebasz.Már két WP-t fogyasztottam,a mostani a harmadik.Ugye amiket eladtam azokon visszaállítottam mindent,nem volt gond.Te most így jártál.Tökéletes rendszer nincs,csak statisztikailag(sokkal)kevesebb gond van a WP-vel,mint a droiddal.iPhone5-öt is láttam már kifagyni.Az AVP-kkel(AndroidVérPistikkel)meg ne foglalkozz.Az ilyen 40%-os,"windows sz.r","android a király" emberkékkel nem tudsz úgy sem értelmes eszmecserét folytatni,ezért felesleges is etetni.Régi szép idők mikor 0.5%-on állt a WP,olyan nyugisak voltak a fórumok.AVP-ket még nem frusztrálta a WP,a néhai WP7.hu-n nem is voltak jelen.Akkor az iOS-el törődtek.Most meg már van hogy beregiznek WPPortal-ra,azt megy a trollkodás.Nem tudom elképzelni,hogy én Android fórumon trollkodjak,pedig lenne támadási felület,de minek.Nem értem az ilyet.Már arra is gondoltam,hogy a Google bérel fel AVP-ket.A Samsung megcsinálta,fizetett hogy fikázzák a HTC ONE-t.Az a lényeg hogy jelezd a hibát.Vagy a Nokiának,vagy az MS-nek.Ha több embernél is előfordult,akkor javítják.Magadnak is,másoknak is jót teszel.Egységes rendszer lévén,egy csapásra tudják javítani,ha tudnak róla.De tudniuk kell róla.Segítesz az összes Nokiásnak,HTC WP8-asnak,Samsung AtivS-esnek,ha rendszer szinten van a baj.WP-nél ezért van értelme a visszajelzésnek.Persze lehet csak egyszeri eset.
2013. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van,2 órája állítottam vissza azóta csak tölt
2013. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!