Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet youtube-ról...

Hogyan lehet youtube-ról zenét hallgatni mobilon?

Figyelt kérdés
Sok zeneszámra kiírja, hogy a tartalomtulajdonos nem teszi lehetővé,... csak számírógépen a meghalgatását.

2013. júl. 31. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ezt tényleg sehogy, esetleg szedj le egy olyan böngészőt, amit kevesen használnak. Azonkon talán műkszik. De nem garantálom 100%-osan.
2013. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
html5-öt támogató böngészőből tudsz
2013. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Wpn az ie is ezt írja ki, de a metrotube csont nélkül lejátsza őket. Vagy le lehet tölteni mp3ba, vagy mp4be is. Androidra is a kül youtube nézők a megoldás.
2013. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nokiám van belle op. rendszerel.
2013. júl. 31. 12:00
 5/7 A kérdező kommentje:
mertotube-t próbáltam, de valami idegen oldalt hozott be.
2013. júl. 31. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a metrotube wp és nem symbian. A bellére szedd le a youtube downloadert. Az megnyitja, ha nem, akkor le tudod vele szedni a telefonra mp3 ba ill mp4 be. Ez 100% mert Nokia c7 szintén belle működik a mai napig nekem, amikor nem a wp t használom.
2013. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint az 100% h amire azt írja h csak pc n elérhető azt le lehet szedni. Szedtem le vele sok olyan zenét. Telen meg halgathatod net nélkül.
2013. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!