Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi pénzt vonnak le a...

B_ojti94 kérdése:

Mennyi pénzt vonnak le a Telenornál a 3g ért?

Figyelt kérdés
Egy kicsit interneteztem az okostelefonnal most kaptqm nem rég, és nem tudtam hogy kell hozzá külön szolgáltatást rendelni... Arra lennék kiváncsi hogy eddig 16 Mb internetet használtam de mndom mindenféle szolgáltatás nélkül.. Ez nagyon sokba fog kerülnio

2013. júl. 31. 12:39
 1/3 Emberek ***** válasza:

nekem a t-mobile-nál 10 kilobájtonként 13 forint körül van.

ilyesminek kell lennie a másik szolgáltatóknál is

2013. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfizetéses? Ha igen, milyen csomag?
2013. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Limit díjcsomagom van ami annyit tesz hogy havonta befizetek 3000ft ot és azt lebeszélhetem de az internethez nem rendeltem külön semmit .. Volt egy olyan dijcsomag h Limit+NET de nem azt rendeltem meg .. Hanem csak a Limit dijcsomagot NEt nelkül.. Így majd sokat fognak levonni ??
2013. júl. 31. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!