Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Samsung Galaxy Ace...

Akinek Samsung Galaxy Ace 2-je van, leírná a véleményét róla?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, pozitív és negatív vélemény is. De légyszi, csak olyan írjon, akinek van. Nem érdekelnek az "ennyi pénzért már Solát is vehetsz és sokkal jobb" meg a "ha sz*rt akarsz venni, hajrá" kommentek. (Tisztában vagyok vele, hogy ebben az árkategóriában vannak jobb telefonok, viszont úgysem használnám ki őket)
2013. aug. 1. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Pozitívum:


Szép kijelző, sok RAM, jó kamera, hangos hangszóró, gyors Wifi, játékokat jól viszi, általában gyors DE


Negatívum:


De néha úgy belassul h legszívesebben földhöz vágnám, kevés a belső memória (4GB kető van osztva, 1,1GB és 1,2 GB valamint a maradék 2 GB sehol nincs) néha csak úgy kilép a böngészőből, 4 hónap után eléggé belassul. Ezen csak a hard-reset segített. Jelly Bean még mindig nem jött ki rá hivatalosan. Valamikor önálló életet él. Névjegyzéket lassan tölti be, ha fenn van Viber vagy Skype akkor megkérdezi akkor is ha beállítottam alapértelmezett tárcsázót, hogy melyiken akarom hívni a hívni kivánt személyt. Állanóan szinkronizálni akar amit ha kikapcsolok két hétig jó után megint elkezdi. Eléggé instabil a rendszere néha.


Az elején meg voltam vele elégedve, de most már nem annyira. Következő telóm WP-s lesz az tuti.

2013. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó, hát ez nem túl biztató :/
2013. aug. 1. 13:17
 3/3 A kérdező kommentje:
De köszi a kommentet.
2013. aug. 1. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!