Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj (Alcatel...

Mi lehet a baj (Alcatel OT-995 kamera hiba)?

Figyelt kérdés
Helló ! Van egy fent emlitett készülékem és amikor kamerázni szeretnék azt irja ki ,hogy ( Kamera hiba ,nem létesithető kapcsolat a kamerával) Suerintetek mi lehet a hiba ? Szoftveres ,vagy hardveres és egy Alcatel márkaszervizbe ,vagy gsm be érdemes menni vele ? A gyári visszaállitást már probáltam de nem jött be. Mert 1 Gsm -be már voltam ott aztmondták ,hogy 20rony és alaplapcsere ,de megszeretném próbálni máshol is mert ha hardveres akkor 8ezer bele az új kamera szereléssel ami azért mégiscsak jobb... De benne van ,hogy csak egy szoftverfrissités is elég az meg itt ebbe a gsm -be ahol probáltam 3ezer. De szerintem egy gyári szervizbe kéne vinni és kb ,mennyi lenne a javitási dij ? Valaki járt már ilyen cipőbe mint én ? Előre is nagyonszépen köszönöm a válaszokat, és bocsánat a helyesirási hibákért ,gyorsan irtam :)

2013. aug. 1. 14:01
 1/3 anonim válasza:
Jelenleg én is ebben a cipőben járok, egy éve vettem a telefont és kb. egy hete romlott el a kamerája. Ugyanezt írja nekem is ki, azóta sikerült megoldanod?
2014. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sziasztok kamera csere 2000forint ha magad veszed + csere ára. sima gsm szervizbe vid
2014. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Köszi az infót!
2014. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!