Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SŰRGŐS! A Samsung Galaxy S2...

SŰRGŐS! A Samsung Galaxy S2 Plus-on és a Samsung Galaxy S3 Mini-n hogy lehet a belső memóriárol az SD-kártyára tenni az alkalmazásokat? Már próbáltam az App 2 Sd-t és más ilyen alkalmazásokat is, de azokkal sem tudom. Androidja 4.1.2-es.

Figyelt kérdés
Ha valaki más is találkozott ilyen problémával, ilyen androiddal, leírná, hogy hogy oldotta meg? És nincs az alkalmazáskezelőben sem olyan, hogy áthelyezés az SD-kártyára.
2013. aug. 2. 09:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt írja ki, ha App2Sd-vel próbálkozok [link]


És ROOTOLNI NEM akarok!

2013. aug. 2. 10:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha root-olni nem akarsz, akkor áthelyezni sem akarod az alkalmazásokat. Root nélkül nincs meg az az engedély hozzá, ami kell, azért nem fog menni nélküle.
2013. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A válasz engem is érdekelne, s2+ om van, de a rootolás nem igazán megoldható, mivel nem találok egyetlen működő megoldást sem... Ha arra lenne megoldás, akkor az is megfelelne....
2013. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!