Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van infója a Scandroid-ról?

Kinek van infója a Scandroid-ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2 éves Samsung Galaxy Mini telefonom, androidos rendszerrel és a minap netezés közben magától megnyílt egy új ablak, hogy veszélyben van a telefonom. A galériában 2 fájlt és az alkalmazások között 1 veszélyes fájlt talált a Scandroid.

És magától elkezdte letölteni az alkalmazást. Én 14%-nál kikapcsoltam a telefont, szóval nem töltődött le.

Jól tettem, vagy rosszul?

A neten csak angol blablablát találtam erről az alkalmazásról.

Ti ismeritek?

Elromolhat a telefon, ha +18-as videókat néztem rajta ilyen vírusirtó alkalmazások nélkül??



2013. aug. 2. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, nehogy letöltsd, ha addig nem volt akkor az fog majd problémát okozni. Egy felugró ablak(amilyen a gépen is szokott lenni) és csak reklám. Elég sok helyen láttam és hallottam a dologról de nem kell megijedni mert csak reklám. Aztán letölt valami ócska sz.rt ami jobb esetben nem csinál semmit, rosszabb esetben kárt tehet a telefonban vagy személyes adatokat lop, lehallgat stb. az ilyenekkel nem szabad foglalkozni. 18+-os videókat sehol sem ajánlatos nézni de ha annyira nem tudod visszafogni magad akkor gépen sandboxban.
2013. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 2. 12:06
 3/5 anonim válasza:

Azt esetleg nem tudja valaki, hogy lehet eltávolítani? Sajnos játékok közben is reklámokat dobál és böngészés közben is rendszeresen felugrik egy ablak, hogy veszélyben vagyok bla bla bla...


De az alkalmazásaim között semmi ilyen nem találtam. Valahogy jól eldugta magát.

2013. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ketteske, azt próbáltad már, hogy a Letöltésekre kattintasz és ott megkeresed, majd törlöd?
2013. aug. 4. 13:37
 5/5 anonim válasza:
Szóval én nekem véletlenül letöltötte, de letöröltem az apkt a letöltésekből akkor nincs baj? Vagy is nem viszi a pénzem stb.?
2013. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!