Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb telefon ezek közül?

Figyelt kérdés

iPhone 5, iPhone 4, Samsung Galaxy S4, Nokia Lumia 925, Samsung Galaxy S3?

Az ár csak kismértékben számítson, leginkább a tudásra vagyok kíváncsi. Véleményeket várok


2013. aug. 2. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép, 5 telefon és egyik sem kéne. iPhone-t sosem vennék, nekem túl buta és unalmas és túlárazott és sorolhatnám, Nokia sem kéne, jó a hardver, a szoftver sem rossz, de nincs rá program és nekem az is túl zárt, és Samsungot sem vennék soha, de ez csak az én "hibám", amúgy ezek közül SGS4 a legjobb telefon.
2013. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 amcsih ***** válasza:
már elég voltnekem az androidbol, ezért iphone 5 vagy egy nokialumia 920/925/1020
2013. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Yooska válasza:

Lumia 925, Lumia 925, Lumia 925, ÉS LUMIA 925!

Sokkal jobb, mint az iPhone 5, meg a galaxy. Ráadásul az iPhone 2x annyi mint a Lumia, és még nem is tud annyit. A WP stabil oprendszer, szóval a legjobb :)

2013. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


Ezek közül az összes stabil oprendszer, szóval ennyi erővel én meg dicsérhetem az iPhone 5-öt, mert azzal lehet telefonálni. Mintha a többi nem tudná...

2013. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár FM-rádió nincs rajta, az operációs rendszert pedig a különböző márkájuk miatt nem tudom összehasonlítani, de a többi adatot összehasonlítva nem kétséges: a Samsung Galaxy S4 a legjobb!
2013. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha neked a tudás számít, akkor iPhone-t és Windows Phone-t felejtsd is el, maradt a GS4 és a 3. Amit láttam, az alapján GS4 nem éri meg szerintem a felárat, bár tovább lesz támogatott, és nagyobb felbontású a kijelzője, valamint szerintem a nagyon nagy hasonlóság ellenére jobban is néz ki.


#4: Androidot nem nevezném stabilnak. Ha egy felhasználói jogosultságokkal futó szoftver képes lefagyasztani az OS-t, akkor ott komoly hiányosságok vannak. Persze ettől még nem feltétlenül fog naponta fagyogatnia, nekem sem tette a Nexus 4, de bizony előfordult.

2013. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mibaj az WP-vel és az iPhone-al? Az semmit nem tud, vagy mi?

A wp megtetszett most pedig:)

2013. aug. 4. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:

WP: WP alapkoncepcióját szeretem, volt is egy Lumia 800-am. A gondom az volt vele, hogy sok dolog hiányzott. Pl nem volt képes ugyanabban a pillanatban rezegni és csörögni, csak egy hangerőszabályzó volt fejhallgatóra és külső hangszóróra, és ezek nem is változtak WP8 megjelenésével sem (sok egyéb hiányossággal egyetemben). A rendszerben vannak hatalmas lehetőségek, de hogy mikor fog "beérni", jó kérdés. Ha 2 éve kérdezel, WP8 megjelenését mondtam volna, de már nem vagyok olyan bátor, hogy bármit is kijelentsek.

iPhone-nal nincsenek ilyen gondok, de egy Android funkciók tekintetében többet nyújt. Van valós multitasking, nem korlátozott a PlayStore (tudsz pl torrent kliens leszedni, ha hasznosnak találod), különösebb problémák nélkül lecserélheted a kezelőfelületet, ha akarod, két eszköz között tudsz fájlokat küldözgetni egyszerűen... iPhone-on ezeket csak JailBreak-kel tudod megcsinálni, de azt az Apple üldözi, 6.1.3-mal pl nem is lehetséges megtenni (7.0-ra tartalékolják magukat a csapatok). Emiatt írtam, hogyha neked "tudás" szükséges, akkor lényegében csak Android jöhet szóba. Ha csak konkrét igényeid vannak, akkor írd le azokat, aztán majd megválaszoljuk, azt mivel lehetséges kielégíteni:)

2013. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!