Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vagy Apple...

Sony Xperia S vagy Apple iPhone 4S?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Azt nem tudom hogy melyik a jobb, de ha választhatnék, a 4S lenne.


És nem vagyok applefan, de a 4S még egy jódarabig támogatott lesz, és a mostani Xperiák (tapasztalat) nagyon sok hibás frissítést kapnak.

2013. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Xperia S-t ne.Sajnos nekem is az van.
2013. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kameraja jobb,olcsobb,kepernyoje szebb,nagyobb,tobb alkalmazast tehetek ra,adatrhordozoken is hasznalhatom..miert nem jo az ,,S''?
2013. aug. 2. 19:11
 4/9 doni1201 ***** válasza:
Mert szoftverileg elég instabil. Lefagy, kilép, belassul stb...
2013. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szerinted jobb az Xperia akkor mit keresel még itt? Egy 4S tulaj.
2013. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem P-m, van, és bánom hogy nem SD kártyás. Ugyanis azt csak leválsztaná ha a géppel összekötöm, de itt ez nem történek meg, és BRUTÁLISAN lassú a másolás. Sőt, ha másolok valamit a telóra, akkor még a mappaszerkezetet sem tudom megnézni, mert kiírja, hogy használatban van.. Továbbra is a 4S-t javaslom, a szoftver miatt.
2013. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is a 4S-t ajánlanám, de ha neked ennyire megvannak a pozitívumok az Xperia iránt, hiába mondom. Ha arra gondolsz, hogy ezek után győzzünk meg, nem tudunk. személy szerint bár a 4,3 hüvelyk épp a határ, nem jön be, hogy nagyobb. kijelző megintcsak teljesen felhasználófüggő...4S-nek is szép a képe...kamerával tudnék vitatkozni, főként videófelvételnél, a hangminőség jobb, nagyobb hangerőt is elvisel, mert nagyobb a dinamikatartománya a mikrofonnak. ár nyilván igaz...adathordozó meg szerintem nem jelent semmit(legalábbis én nem szemetelném tele a telefonom tárhelyét olyan dolgokkal, amit csak hordozok...van erre külön pendrive, vagy a felhő alapú tárhelyek, ha net elérhető). Több alkalmazás szintén szubjektív. Én általában fizetek az alkalmazásokért, ha olyan. Ennyi jár szerintem a fejlesztőnek...szóval aki sajnálja azt a pár100 Ft-ot, akkor igen, android-on könnyebb lopni.
2013. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Multigod97 ***** válasza:
68%

1. "Kamera jobb". Nem jobb. Nézz összehasonlításokat. A több megapixel nem jelent jobb minőséget.

2. Ugyanez vonatkozik a kijelzőre.

3. 32GB max és nincs Micro SD bővítés. iPhone-nak max 64GB.

Szerintem iPhone

2013. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

iphone 4s

android sose lesz olyan jó, mint az ios, és ha szar a rendszer, szar az egész.

2013. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!