Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance ébresztő?

Figyelt kérdés
Beállítom az ébresztést, kiválasztom a hangot, de amikor ténylegesen ébreszt, akkor a zenének csak az első 1-2 másodperce szól, utána elhallgat, nem is rezeg, semmi. Hogy tudom beállítani, hogy addig csörögjön, amíg én ki nem kapcsolom? Új a telefon, még nem nagyon értek hozzá...
2013. aug. 2. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem is ezt csinálja az alig két hetes S Advance-m.


Még nem jöttem rá, hogy miért.

Viszont ha pár perccel későbbre állítom az ébresztést, akkor jelez. Ha órákkal későbbre, akkor nem.

2013. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-2 napja már ébreszt akkor, ha lefekvéskor újraindítom és azután nem piszkálom.

Lehet, hogy ez a megoldás.


Persze a szundít is beállítom, ha véletlen mégsem, akkor legyen több lehetősége megpróbálni.

2013. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mégsem ébreszt. Előző hozzászólásom nem érvényes...
2013. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől kérdezném, hogy milyen szolgáltatótól vásárolta a telefont?
2013. szept. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is ilyen problémáim vannak, és kezdek megőrülni.

Először még klassz volt minden (16-án, újonnan lett véve a készülék), aztán múlt hét csütörtökön hatalmas mázlimra felébredtem a 2 másodperces csörgésre (mondjuk akkor még azzal hitegettem magam, hogy pont az uccsó két másodpercre ébredtem fel). Aztán pénteken hamarabb felébredtem, nézem a telót, csak a záróképernyő villan fel halványan és kezdődik a dallam, aztán ennyi, a következő ébresztést már a következő napra írja. Egész reggel szórakoztam vele és asszem 4 alkalomból egyszer vacakolt, de reggel mindig.

Szóval most a rádiómra ébredek, meg holnapra beállítottam az intelligens jelzést, kíváncsi leszek mit csinál.

Viszont nagyon gáz, hogy egy jobbnak kikiáltott okostelefonnak ilyen hibái lehetnek, ráadásul 2013-ban.


Valakinek azóta valami megoldás?

2013. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

tolts le egy uj ebresztot a google play-bol.

tuti

2013. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!