Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám tönkretenni a...

Hogyan tudnám tönkretenni a telefonom hogy ne működjön?

Figyelt kérdés
SAMSUNG GALAXY MINI 2-ről van szó.Szeretnék egy új telót mert ez nem tetszik de csak akkor vesznek a szüleim ha tönkremegy..ez olyan gagyi.Kértem őket de nem megy a dolog.Help!!!!

2013. aug. 2. 22:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Inkább add el, és az árát kiegészítve vegyél újat.
2013. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
ÖLD MEG MAGAD TE KIS ELKÉNYEZTETETT KIS NYÁMNYILA!
2013. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Az első szó szerint azt írta le, amit én is szerettem volna.
2013. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Adnànak érte 15 ezret ezzel nem vagyok kisegitve.Amùgy meg irtó xar fos készülék....S.O.S
2013. aug. 2. 22:58
 5/43 anonim ***** válasza:
83%

"ezzel nem vagyok kisegítve"

De azzal sem, hogy a szüleidnek még ennyivel sem "segítesz", ha már önkényesen az Ő pénzüket szórod.

2013. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
84%
nemhogy örülnél, hogy van valamilyen telefonod.. inkább anyuci,apucival vetetsz másikat.. honnan tudod, hogy van rá éppen keret.. lehet, hogy azért mondták, hogy akkor vesznek amikor tönkre megy.. hogy addig se kelljen gondolni +kiadásra.. Szóval szerintem GYŰJTSÉL PÉNZT RÁ ÉS VEGYÉL MAGADNAK!
2013. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Gyűjtöm a pénzt de az nem elég egy normàlis telefonra....
2013. aug. 2. 23:03
 8/43 anonim ***** válasza:
Ezért add el a mostanit, tedd hozzá a saját pénzed, és a szüleid ha tudnak, adnak még hozzá. Amúgy nagyon remélem, hogy nem gondolkodsz erősebb telefonban, mint egy Xperia Sola.
2013. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
79%

Atyaég, te aztán jól el vagy kapatva!

Már a 6 éves fiam is rájött, hogy ha direkt tönkreteszi a játékait, h újat kapjon csakazértsem veszem meg neki.Így inkább vigyáz rá és igyekszik jól viselkedni ha nagyon szeretne valamit.

Remélem, ha gyereked lesz és épphogy ki tudod kalkulálni a megélhetésre a pénzt ugyanezt fogja tenni, aztán fájhat a fejed, hogy mennyit kell pluszban gürizned, hogy megvedd neki amit akar és ami amúgy teljesen fölösleges.

Szégyellhetnéd magad!(Mondjuk a szüleid is, hogy ilyen sötétre sikerült a nevelésed)....akár azt is megteheted, hogy tönkreteszed kérsz másikat, cserébe amennyibe került az új azzal a pénzzel kevesebb mennyiségű kaját eszel egy hónapban, esetleg megspórolod nekik tisztálkodószereken, villanyszámlán (tévé, számítógép...) esetleg vízdíjon.Végülis kit érdekel ha egy darabig éhes vagy, büdös vagy vagy nem használsz áramot, hisz nagyon fontos az új telefon....

2013. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
De akkor is..màs bezzeg iPhoneokkal szaladgal...
2013. aug. 2. 23:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!