Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefonokat milyen...

Az okostelefonokat milyen gyakran kell kikapcsolni (frissítés miatt)?

Figyelt kérdés

Éjszakára kikapcsoljátok, vagy esetleg hetente/kéthetente egyszer, hogy gyorsabb legyen?

Bocsánat, ha a kérdést nem jól fogalmaztam meg. :)



2013. aug. 2. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a frissítés miatti dolgot nem értem, de én olyan 2-3-4 naponta ujraindítom.

Igaz ez csak egy X8 custom rommal meg kernellel, tehát a hardver gyenge. De ha pl GPSként használom, akkor használat előtt mindenképp ujraindítom, így biztos működni fog.

2013. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a frissítés miatti részt én sem értem. De mindegy is. Én olyan 100-200 óra "üzemidő" között szoktam újraindítani illetve kikapcsolni néhány percre. Sok értelmét nem láttam idáig de úgy gondolom ártani nem árthat.

[Samsung Galaxy SIII Mini]

2013. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ha OS frissítés miatt újra kell indítani (iPhone 4).
2013. aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy okostelónak jót tesz hogyha ki van kapcsolva néha.Én minden hónapban egyszer fél órára ki szoktam kapcsolni illetve akkor amikor szoftverfrissítés van.(ritka eset,de amikor már nagyon felmelegszik,hogy szinte éget,akkor is ki szoktam egy pár percre)
2013. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 6. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!