Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még nem tapasztaltam Lenovo...

Még nem tapasztaltam Lenovo A800 as mobiltelefont. Azt mondják jó telefon de nemtudom hogy vegyek-e? (Lent)

Figyelt kérdés
Annyit tudok róla hogy 4,5 szolos kijelzője van ami elég jó 1,2 Ghz Cortex A9 es Proci ami szerintem jó bár nemtudom egy grafikus gyorsító Powersgx... valami a teljes nevét nemtudom azt viszont igen hogy ez a grafikus chip van az s2 ben is , 5 vagy 8 mpxeles kamerája van és nincs vakuja.
2013. aug. 2. 23:27
 1/1 anonim válasza:
nekem volt es tenleg jo telo, jol birja az aksija, 1 baja volt hogy mikor benne voltam egy aplikacioba es a kilepes gombot nyomtam akkor bejott a hatter es csak 2-3 masodperc mulva az ikonok. de ez olyan sokszor nem fordult elo. ez azert van mert 512ram van benne. de ha ez nem zavar akkor fasza telo, plane hogy olcso. ha igenyes vagy akkor meg zavarni fog h nincs vaku es nem amoledes! jo fogasa van nagyon.
2013. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!