Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace -en hogy...

Samsung Galaxy Ace -en hogy tudom kikapcsolni az automatikus billentyű zárat?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol!

2013. aug. 2. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Billentyűzárat sehol se lehet mivel érintőképernyős ;-)
2013. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha a képernyőzárra gondolsz akkor a Beállítások-> Biztonság

És ott van hogy képernyőzár.

2013. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Képernyő időkorlátját állítsd át! Maximum 10 percig tudod.
2013. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem ki lehet szedni teljesen.
2013. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár nekem más Samsungom van. Különben meg nem egészséges végleg kikapcsolni. Meríti az akksit.
2013. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nekem olyan problémám van a galaxy ace-el hogy ne3m tudom csatlakoztatni a géphez..
2013. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom hogy érted hogy meríti az aksit, szerintem ehhez semmi köze, képernyőzáral vagy a nélkül is ugyanúgy megy, nem meríti jobban egyáltalán.
2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt többféleképpen tudom bizonyítani.

1. Miután 10% alatt van az akkumulátor töltőttsége először a kijelző fényereje csökken, hogy ne merítse tovább az akkumulátort. Tehát meríti. Győződj meg róla magad az energia takarékos mód beállításainál!

2. Beállítások > alkalmazások> akkumulátor használat. Első helyen van!

3. Logikusan következik, mint a tvnél is, hogy minden funkció zabálja az energiát. Különösen a nagy kijelző.

2013. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1. Ez igaz, energia takarékosság céljából húzza lejjebb a fényerőt viszont ennek nincs köze a képernyőzárhoz, na meg a másik két pontnak se. Szerintem te csak egyszerűen kevered az alvó módot a képernyőzárral de megsúgom: a kettő nem ugyanaz.
2013. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ki beszél itt képernyőzárról? :D Billentyűzár a téma. Olvasd el csak a kérdést barátom! Bírom hogy a kérdező meg eltűnik ilyenkor! :)
2013. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!