Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az egyedi eset, hogy befagy...

Az egyedi eset, hogy befagy egy android telefon hívásnál?

Figyelt kérdés

csörögni csörgött, de a képernyő fekete maradt.

Ez ritka?



2013. aug. 3. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem az androidnál egy egyáltalán nem egyedi eset. Nálam meg a barátnőmnél is volt ilyen, de most wp-t használok, ott nem tapasztalom ezt.
2013. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen, én úgy döntöttem, hogy nem kockáztatok ha mondjuk fontos hívást várok.. így váltottam Windows phone-ra!
2013. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam is volt ilyen, sőt, olyan is h hallgattam zenét, valaki hívott, felvettem, de a zene szólt tovább
2013. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam is gyakran előfordul, volt, hogy nem is tudtam felvenni a telót, pedig nagyon sürgős hivás volt, jött, hogy a földhöz verjem...
2013. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge telóknál nem egyedi.Felsőközép illetve felső kategóriás telóknál azonban már az.
2013. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen mindegy, hogy milyen kategória. Szégyen, hogy ennyire sz@rnak rá a gyártók és kiadják ilyen fossal a telefont.

Érdekes módon a konkurencia meg tudja oldani, hogy az olcsóbb modelleken is normálisan működjön a rendszer.

2013. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Nálam a droid ott elkaszálta magát amikor a múltkor az SGS4 is lagolt. Pedig állítólag az az űber brutál csúcs telefon. Igaz csak a szintetikus tesztek szerint, amit egyébként hamisít az SGS4.
2013. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig voltam Samsung párti, volt kettő is és nem gagyik! Galaxy s plus és Advance. Nálam ott telt be a pohár amikor nem ébresztett Jelly Bean frissítés után. Kameránál kifagyott, a névjegyzéknél lefagyott és hívásnál is. Kb. hetente csináltam Factory resetet (mire már mindent beállítottam ugye jó?) mert mindig kivégezte valami, pedig csak fontos dolgok voltak fent. Én allergiás vagyok arra pl. arra is ha a menü nem megy gördülékenyen, késik. Lehet én pont kifogtam ezzel a 2 samsung-al, de ahogy hallom az Android más telefonokon sem éppen megbízható. Előre elnézést kérek az Androidosoktól de az Android telefonok az én szemembe nem telefonok és amilyen op. rendszereket tesznek rájuk.. Mult héten nézegettem az S4-et szép meg jó de menü húzásakor ugyanúgy erölködött mint anno az Advance-n, há' mi ez? Windows Phone 8 a tuti én mondom nektek vegyétek!!
2013. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!