Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon néha leállnak...

Copeland kérdése:

A telefonomon néha leállnak programok miért?

Figyelt kérdés

van ugy hogy elkezdek például youtubet használni és egyszer csak kiiírja hogy pl a skype alkalmazás leállt vagy akármi más opera mini stb de miért van ez? telefonom: sonny ericcson live with walkman..

előre is köszönöm a választ



2013. aug. 3. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sztem normális, nálam van h a böngésző 1 szó nélkül kkikapcsol, semmi baj, visszatöltöm. ilyen az android
2013. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nana! A nem csúcs kategóriás android telefonnal ilyen soha nem fordul elő! :)
2013. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A csúcs kategóriás telefonnal soha nem fordul elő. Akartam mondani. Elnézést! :)
2013. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
egyszer csak azt írja hogy a program nem válaszol.. pedig nemis használom :D és leszarom a csúcsminőséget ez sem annyir gagyi csak szerettem volna kérdezni hogy megoltható e ennyi
2013. aug. 3. 13:43
 5/17 anonim ***** válasza:
De a háttérben folyamatosan működnek és ezért időnként leállnak (pihenni XD). Azért nagyon messze van a minőségtől egy 20 ezres telefon. Egyébként megoldható a gondod. Frissebb android verzió feltelepítésével. Az már stabilabb! ;)
2013. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
40+volt szerintem te akkor nemtudod ez melyik:) és már a "legújabb" van rajta 4.0 mert tovább nem lehet frissíteni..de azért köszi
2013. aug. 3. 16:29
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor ez a 2. Fajta. Üzleti húzásból csinálnak ilyen telefonokat. Másképp ki venné meg a 100 ezres kütyüket!? Azok azt se tudják, mi az a hiba üzenet, fagyás. Nekem elhiheted! ;)
2013. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na menj fel youtubera, nèzd meg, hogyan laggolja szèt a fejèt egy nyolcmagos galaxy s4 (asszem ennek a szoftverèt csesztèk el) osztán utána ajánld fel az iPhone 5-öt a kèrdezőnek, az már valami.
2013. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Note 2 van 4 maggal és tökéletesen működik hiba, fagyás, laggolás nélkül. Pedig agyon van használva.
2013. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2013. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!