Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 7.8 offline gps?

Windows Phone 7.8 offline gps?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 710-re szeretnék offline gps-t tenni. Hogyan tudok rárakni és honnan tudom letölteni?

2013. aug. 3. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezen a 710-esen hogy van, de az enyémen (610) gyárilag fent van a Nokia Drive. Offline módban is tökéletesen megy, pár másodperc alatt van kapcsolat a GPS-el.

Ha nincs fent a telefonodon, akkor a Piactérről le tudod tölteni, teljesen ingyenes, országonkénti térképekkel.

2013. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A térképet azt külön kell letöltened,ettől lesz offline.:)

Ugye Nokia Autóval alkalmazás-(azon belül)Beállítások(jobb alsó sarok)-Megint beállítások:)-Térképek kezelése-Ott nyomsz a + jelre,a többi magától érthető.Albániától,Zuluföldig mindent leszedhetsz.(persze annyi ország nem fér a telefonra,Magyarország azt hiszem olyan 120MB)Ja,és csak Wifi-n keresztül engedi letölteni.

2013. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak olyan van, hogy Nokia Vezess. Ott már letöltöttem a térképet, hangot Wifi-n keresztül. Majd amikor lépnék bele net nélkül, akkor kiírja, hogy csak online módban használható.
2013. aug. 3. 20:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam a piactérről letölteni a Nokia vezess-t meg a Nokia Drive-ot, de a piactér nem találja
2013. aug. 3. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Pedig itt van.Nem tudom mit csinálsz rosszul.710-esem volt,működött az Offline navi azon is,ahogy most a 820-asomon is.Minden Nokia Lumián van ingyen offline navi,nem tudom mi lehet a gebasz nálad.

2013. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a telefonról mész a Piactérre, akkor a Nokia alkalmazások menüpont alatt lesz listázva.
2013. aug. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam a telót, majd be és jó lett. :)

Köszönöm a válaszokat. :)

2013. aug. 7. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!