Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindegyik iphonon halkan megy...

Walk w1th mee kérdése:

Mindegyik iphonon halkan megy a zene?

Figyelt kérdés
kaptam egy iphone 4et,és a hangszóróról nagyon halkan szól a zene:S
2013. aug. 3. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
4%

Bocs, de minden Iphone sz*r. :( A zene még a legkisebb gond.

Ki vett neked ilyet? Akitől Iphone-t kaptál az nagyon utálhat téged. :D

2013. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha halkan szól, akkor a tiéddel van baj, alapból sztem teljesen normális. Viszont telefon hangszórójáról zenét hallgatni elég cigány szokás.
2013. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Bírom az ilyen b*romarcúakat, mint az első. Persze a kérdésre már nem válaszol, mert az nem jut el a tudatáig, csak az, hogy úristen iPhone az milyen szar. Nekem van iPhone-om (5-ös), androidos telefonom is (xperia z, ill. előtte xperia arc s), nem mondom, hogy az android szar, mert sokkal több rajta a lehetőség, személyre szabhatóbb, mint egy iPhone-on, viszont utóbbi nekem milliószor jobban tetszik, a játékok is jobbak, szebbek rajta, mert iOS csak az Apple-nél van, android pedig marha sok gyártó telefonján, így képtelen egy app mindegyik készüléken ugyanúgy működni. A kijelző is kritikán aluli legtöbbször egy Apple termék retina kijelzőjéhez képest.

Na mind1 ez, csak felb*sznak az ilyenek, akik csak f*sozni tudnak, pedig iOS és android is ugyanúgy jó csak máshogy.


Válasz:

Nekem is halkan szól a zene hangszóróból iPhone-non és iPod Touch-on is más telefonokhoz képest. Szerintem gyárilag ilyenek. Fülhallgatóval teljesen jól, hangosan szólnak (főleg Sony-val nekem), de a sima hangszórós zenehallgatás nem erősségük.

2013. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na jólvan,megnyugodtam azthittem hogy csak nekem ilyen hibás:D

de akkor nincsgond..

az első meg csak próbálj ki egy apple cuccot,utánna pofázz..jaa bocs putrifalván nem lehet olyat:DD

2013. aug. 3. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy eléggé szopás, hogy csak iphone 4-et kaptál, egy iphone 4s-el milliószor jobban jártál volna
2013. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lehet,de ez nekem valahogy tökéletes:D

majd jövőben leváltom.

2013. aug. 4. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!