Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye a Bada...

Kinek mi a véleménye a Bada operációs rendszerről?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert a Samsung Wave Y-ról nem sok jót hallotam,és az is badás.De más telefonokban is ilyen rossz? Vagy nem is rossz csak úgy hallottam?

2013. aug. 3. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Halott rendszer, nem érdemes olyat venni mert alig vannak rá alkalmazások, újak pedig nem fognak készülni
2013. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
más telefonokban . wtf? van még wave 1-2 kb ennyi csak samsung telókra van azon is csak 3-4 modellre max. kihalt régi platform. jó hogy nem hallottál jót róla,mivel eléggé kihalt az egész cucc
2013. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a szösz az a bada operációsrendszer az operációsrendszert tudom hogy mi de a bada arról Fogalmam nincs mi az
2013. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok kösz a válaszokat!
2013. aug. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!