Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem aktivált SIM kártya újból...

Nem aktivált SIM kártya újból megigényelhető?

Figyelt kérdés

2 éve vettem 2 SIM kártyát. Csak az utolsó számjegyben különböznek. Az egyiket a mai napig is használom. A másikat nem aktiváltam, nem volt készülékben. 2012 okt. végén lejárt... Voltam bent a szolgáltatónál (Vodafone), hogy elmondjam a problémámat és megoldást kerítsünk rá.

Mondta az ügyintéző, hogy a lejárt szám fél évig karanténban van, utána újra eladásra adják. Kérdeztem, hogy én ezt a számot sehogy se tudom megigényelni? Mondta, hogy nem. Mondtam neki, de hogyha kivárom az időt és későbbiekben újra eladható lesz, akkor sem? Nem... Mert nem....

Nem hiszem el, hogy nem lehetne megigényelni azt a számot, amit én megvettem 2 éve, csak felelőtlenségemből nem aktiváltam?? Más bármilyen olyan számot megigényelhet egyedileg, ami még nincs használatban. Akkor egyszerűen nem értem, hogy én miért nem igényelhetném meg ugyanezt a számot??? Valaki segítsen kérem, nagyon bosszant! :(


2013. aug. 4. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg szemétség! Ha újra eladásra kerül, akkor bárki megveheti, nem köthetik ki, hogy te nem, csak mert ez a már volt a te számod! Ha eladásra kerül, diktáld be a számot, a helyedben kíváncsi lennék, mit reagálnak rá (a Vodafone másik üzletében), ha meglátják a rendszerben, hogy tényleg van ilyen szám eladáson.
2013. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem, ha neked nem adják el ezért, vond őket kérdőre, hogy ugyanaz a személy miért nem veheti meg? Nem szabhatják meg, hogy ki vásárol tőlük, ha eladáson van egy szám!
2013. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!