Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet telefonra plusz...

Hogyan lehet telefonra plusz akkutöltöttséget szerezni? Töltés nélkül?

Figyelt kérdés
Van valami kód vagy ilyesmi, ha nem tudom feltölteni, de muszáj lenne.
2013. aug. 4. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy konnektorközelben, akkor vegyél egy vezeték nélküli töltőt. (Előbb nézd meg hogy kompatibilis e vele a telód)
2013. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kisvuk29 ***** válasza:

A vezeték nélküli is töltés csak konnektor nélkül

De egy "csatlakozó" kell a hátlapjára és az is konnektorból nyeri az energiát csak szórja mint a wifi a netet :D

Tehát sehogy nem lehet!

2013. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyen nincs

vagy akkut cserélsz ha lemerült (feltéve hogy cserélhető az akkuja), vagy viszel magaddal egy beépítettakkus úti töltőt

valami ilyesmit:

[link]

2013. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah, csak ne ilyet...1800 mAh-s 10ezerért...XD annyiért én 10400 mAh-st veszek...egyébként jót nevettem..."kóddal" tölteni...xd nyilván, van egy ilyen kód, amivel előbújik egy második teljesen feltöltött akku egy rejtett helyről...xD
2013. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!