Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám feltörni a...

Hogyan tudnám feltörni a telefonom?

Figyelt kérdés
Az unokatestvéreim annyit próbálkoztak a jelkódommal, hogy kéri az e-mailemet. Azt jól beírom a jelszóval együtt, de nem enged be. Mit csináljak? a szerelő 5000Ft-ért csinálja meg de az túl sok :(

2013. aug. 4. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kalapáccsal pillanatok alatt fel lehet.


Minek vesz valaki okosabb telefont mint saját maga?


Telepítsd újra a rendszert aztán belakhatod megint. Utána meg ne add oda semmi hülyének a telefont. Éppen ezért hülyeség bármilyen zár, csak arra jó hogy saját magad kizárd. Ha valakinek kell pillanatok alatt kinyitja.

2013. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van én sem értem. ha valaki ellopja, csinál egy resetet és máris használható...úgyse az sms-eidre kíváncsi, csak hogy minél hamarabb beadhassa egy telósboltba...ellenben ha egy haverodnak adod oda, úgyis direkt addig fog próbálkozni, ameddig le nem zár. sokkal egyszerűbb, ha nem adod oda senkinek..akkor zár se kell...
2013. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet újratelepíteni? És akkor a képek elvesznek vagy olyan lesz, amilyennek hagytam?
2013. aug. 5. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!