Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy HTC One X?

Samsung Galaxy S3 vagy HTC One X?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?

2013. aug. 5. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
one x, mert az minőségi és nem egy fröccsentet műanyag ócskaság. De ennyi pénzt én tuti nem dobnék ki androidra, vegyél iphonet.
2013. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

HTC One X

Én dolgoztam a Samsungnál. Látnod kellene, hogy összecsapják a Samsung cuccokat. Nekem rengeteg Samsung cuccom volt (3 telefon, 1 hűtő, mosogép és tévé) és nyugodt szívvel mondom, hogy sz@r az egész. A HTC minőségi telefonokat gyárt, olyat vegyél inkább. Bár szerintem nincs értelme ennyi pénzt áldozni ilyen készülékekre. Inkább szerezz be egy olcsóbb telefont, azok is tudnak mindent. Nem nagyon vannak olyan appok, amik ténylegesen kihasználnák ezeket az erős vasakat. Ha mégis, Androidon tuti találsz alternatívát.

2013. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!