Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Root és processzor tuningolás?...

Root és processzor tuningolás? Live with walkman

Figyelt kérdés

Szeretném root-olni a fent említett készülékemet de fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá.

Plusz szeretném húzni a processzorát.

Kb másfél éves telefonról van szó lassulást nem tapasztaltam 1200-as aksi van benne 4.0.4-es android nem egyszer volt gyári visszaállítás (nem lassulás miatt).

Legfrissebb buildszám.



2013. aug. 5. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Google keresöt használd légyszíves. Beírod a telefon típusát ês utána a root szót és láss csodát! Ha szerencséd van még mgyart is találsz.

[link] itt van

2013. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Google is my friend. Keresgélek meg találtam is cikkeket de arra is kíváncsi lennék, hogy érdemes-e a telefon a húzásra.
2013. aug. 5. 11:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Meghát a cikk kicsit idős amit linkeltél.
2013. aug. 5. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig nekem megnyitja. Hát én is most rootoltam az androidos telómat, és ugy vélem, hogy a proci húzás nem annyira jó, mert olyan lényegeset nem tudsz húzni rajta hogy megérje, meg néha uujra is indul a teló, de az êlettartamát is csökkenti. Ên inkább lefele sszoktam húzni a procit energiatakarékosság miatt. De összességêben megêri rootolni a jobb testreszabhatóság miatt (gyári alkalmazások törlése).
2013. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még annyi :build szám: 4.1.B.0.587

Telenor szolgáltató.

2013. aug. 7. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!