Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy xperia ray-em. Telepít...

Van egy xperia ray-em. Telepítettem ezt a legújjab frissítést aminek a Buildszáma: 4.1. B. 0.587 szeretnám vissza állítani a 4. 0 valahányat ami eredetileg volt rajta. Lehet? Több lent

Figyelt kérdés

nem tetszik, a wifi bekapcsolásakor újraindul meg lassú, rossz az egész. Hogy tudnám ezt meg csinálni?a google-ba se találtam semmit, légyszi részletes útmutatást is írjatok!

Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. aug. 5. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
a régi: Build: 4.0.2.a.0.69
2013. aug. 5. 14:58
 2/5 A kérdező kommentje:
és a sony pc companionról van a frissítés
2013. aug. 5. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
itt a link ahonnan a flashtools-t és a romot is letudod tölteni: [link]
2013. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és hogy segíts lécci mert nem nagyon értrm:(
2013. aug. 5. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:

1 lépés letöltöd és felrakod a flashtoolt

2 letöltöd a romot

3 a romot berakod ahova raktad a flashtoolt és abban a frimwares mappába rakod

4 elindítod a flashtoolt a villámjellre mész utána flash mode > kiválasztod a romot > és végül csatlakoztatod a telefont kikapcsolva és hangerő gomb le (vagy fel nyomva azt nem tudom hogy mit kell közben nyomni ray-nél)

2013. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!