Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elcseréljem Huawei Y200-mat...

Elcseréljem Huawei Y200-mat egy Nokia Lumia 610-re?

Figyelt kérdés
Eddig csak androidos telefonom volt,ezért érdekelne-e ,hogy nem kevés-e a lumia-ba a 256mb ram,nem szokott-e lefagyni,stb

2013. aug. 5. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
lefagyni nem fagy, de kevés a ram. konkrétan úgy oldották meg a hiányosságokat, hogy nem tölthető le rá. szóval maga a rendszer elvan vígan ennyi rammal is, de 1-2 alkalmazás nem kompatibilis vele.
2013. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha y200-hoz hasonlítjuk, akkor rendszer miatt megérné, de ha neked mondjuk jelenleg bevált, akkor felesleges cserélni. ha kíváncsi vagy, milyen a wp, akkor persze lecserélheted, veszíteni nem sokat fogsz vele.
2013. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát,az van,hogy van egy felsőkategóriás androidos telefonom,és a huawei az ugymond 2.telefonom(oda viszem,ahova a drágát nemszeretném pl.:8.kerület),tehát a lumia nem mindennapos használatra lenne,és ezért az app problémák se aggasztanának annyira
2013. aug. 5. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor szerintem nyugodtan lecserélheted próbaképp. bár most iPhone-t használok, de 2 éve 2x is volt egy Samsung Omnia 7-esem, és nagyon megszerettem igazából a wp-t, bár célszerű wp8-as telefont venni, de ilyen másodlagos telefonnak szerintem teljesen megfelel egy wp7-es is.
2013. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és nehéz átszokni androidrol wp-re?
2013. aug. 5. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem könnyű, nyilván ilyen apróságok, mint a windows live-os e-mail nem árt hozzá, meg hasonlók, de 1-2 óra, és belejössz.
2013. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,mentek a zöld pipák
2013. aug. 5. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!