Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y200 telefonon...

Huawei ascend y200 telefonon miért nem működik a kamera?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja van meg a telefon de nem lehet használni a kamerát. kiír valamit h és kilép. hiába töltöttem le kamerás alkalmazást azt sem működik. mit csináljak h működjön?

2013. aug. 5. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyan jelentkezett a probléma és mikor?
2013. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mikor megvettem és ugye rögtön néztem mi h működik már akkor sem jött be:s tehát még egy képet sem tudtam vele készíteni :s
2013. aug. 5. 16:21
 3/5 anonim válasza:
nekem is volt ilyen! azt csináltam h újrainditottam megvártam mig bekapcsol és utána kivettem az aksit! és jó lett
2013. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd azt, amit az előző válaszoló írt. Én csak egy dolgot nem értek. Ha veszel vmit, ráadásul nem olcsón és nem működik tökéletesen, miért nem reklamálsz vagy cseréled ki? :)
2013. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
falun lakom és nem sok lehetőségem van arra h csak ennyiért bemenjek a városba. de ha nem javul meg visszaviszem
2013. aug. 5. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!