Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N9 memóriakártya. Mi a...

Nokia N9 memóriakártya. Mi a teendő? :/

Figyelt kérdés

van egy nokia n9-em 64 gigás, de valahogy nem érzékeli benne a memóriakártyát... ugye kicserélni sem tudom mert bele van építve... a telefon kiírja hogy 64 ből 63 giga szabad, de csak az alap telefonmemóriát érzékeli... :/ usb-vel bedugtam a gépbe, és a gép is csak az alap 100kb-s telefonmemóriát érzékeli... :/ mi lehet a baj?


jah és formázni is csak azt a 100kb-ot tudom :/



2013. aug. 5. 18:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha kivehető a tartó akkor valódi lesz.


Egy másik telefonnal lesd meg a telefon QR vonalkódját a menüben. Ki fogja írni a product kódot.

Ez alapján szedd le a gyári programot és tedd fel újra nokiaflasherrel.


Ha nem lesz jó akkor szerviz.

2013. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
öhm... azt hogy nézzem meg másik telefonnal? :D bocsi, de nem vagyok valami telefonguru :D
2013. aug. 7. 11:32
 13/17 anonim ***** válasza:

A beállításokban bemész az infóba.

Ott lesznek a telefon adatai, firmware, stb. Mellette egy QR kód. Azt le tudod olvasni egy másik telefonnal, ki fogja írni az IMEI-t, product kódot meg egyebeket.

2013. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

bemegyek a beállításokba és ott van :

-user profiles

-flight mode

-phone ---->> ezen belül: network selection, pen calibration, phone settings,network settings,security settings,és restore factory settings

-call settings

-connectivity

system switch

és Wifi

:/

2013. aug. 7. 16:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem N9, ne erőlködj vele. Tuti, itt van a kezemben az igazi.
2013. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
vahh... és sehogyan sem lehet bővíteni? :/ és ugye wifit képes fogni? XD (még nem volt alkalmam kipróbálni)
2013. aug. 7. 21:03
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne SD lik akkor nem. A wifit meg próbáld ki, így látatlanban tudja fene...


De ne fűzz hozzá nagy reményeket, nem lesz hosszú életű készülék.

2013. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!