Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak 12 Gb szabad...

Miért csak 12 Gb szabad helyem van?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S2-m van. A dobozán azt írja, hogy a készülék 16 Gb-os. A belső tárhelyre viszont azt írja, hogy 11,50 Gb. Formáztam már. Tudom, hogy nem szokott pontosan 16 Gb lenni semmi sem amire az van ráírva, de az én esetembe 4 Gb-ról van szó!
2013. aug. 5. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
a rendszer van rajta
2013. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az átváltásokból fakad egy kis különbség, a rendszer is használ egy keveset meg az alkalmazások telepítésére is elkülönítenek egy kevés helyett és ami marad (jelen esetben 12GB), ezt tudod szabadon felhasználású tárhelyként (mint ahogy az sd kártyát használja az ember), használni.
2013. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
áááá értem :) Köszönöm!
2013. aug. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!