Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak?

Lili43 kérdése:

Mi a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Y GT-S5360 telefonom van. Még korábban letöltöttem rá a Bubble Totem játékot. Egy ideig rendben volt minden, de egyszer azt kezdte el kiírni a telefonom képernyőjének az aljára szürke háttérrel, hogy "Telefonja súlyos hibát jelez(11). Amikor erre rákattintok akkor egy honlapra megy rá, ahol egy elemzést készít egy scan programmal a telefonomról és kiírja, hogy 3 ilyen hiba, 2 olyan hiba, stb. Utána le kellene tölteni ezt a programot, hogy ki tudjam javítani a hibákat. Egyszer le is töltöttem és az AVAST programom veszélyként érzékelte is így letöröltem, ráadásul amúgy is fizetős lett volna.


Nem tudom, hogy ez most egy vakriasztás, esetleg reklám, hogy vegyük meg a programot vagy tényleg nagy baj lehet. Más alkalmazásnál nem jelez, hogy a telefonomnak súlyos hibája lenne.


Viszont egy dolgot tényleg tapasztaltam rövid ideje. Amikor feltöltöm a telefonomat utána mindig újra kell indítani, mert különben nem tudnak felhívni. Azt mondja az automata, hogy a hívott szám nem kapcsolható és nálam sem jelez, hogy valaki hívna. Olyan, mintha lefagyna az egész. Újraindítás után viszont tökéletesen működik.


Köszi.


2013. aug. 5. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

egy elavult xartól mit vársz?


hogy azt tudja a galaxy név alapján, mint az s, s2, s3, s4?

2013. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem reklám. Ne törődj vele. Ha mégis valami hibát észlelsz akkor ajánlom a hard resetet. Előzőnek meg írom hogy nincs mindenkinek pénze csúcsmobilokra.
2013. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg frissíteni. Lehet szoftverhiba.
2013. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ezt csinálta a Hill Climb Racing-nél. Szar reklám. Mondjuk nekem AVAST-om van.
2013. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kilroy ***** válasza:

Tisztára olyan, mint régen win98 -n valami vírus.

Átszkennel, aztán kiírja, hogy ez nem igazán faja, le kéne tölteni valamit, aztán mikor elindítod, már települ is a vírus:S

2013. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rmonika72 válasza:
Nekem is kiirja, de valami egeszen mas jatekprogramnal. A Jewel Star-nal. Azzal jatszom a legtobbet. Ha nektek is a leggyakrabban hasznalt jateknal irja ki, akkor az mar gyanus. Mas jateknal vajon miert nem? Az elso hozzaszolotol valoban nem lett senki okosabb. :)
2013. aug. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó:


az teljesen normális, hogy feltöltés után ujra kell indítani...


persze, mivel galaxy. Persze ha valami kínai lenne, pl huawei...

2013. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem most írta ki MX Playernél. Ugyanaz, ugyanaz a hiba, ugyanúgy elosztva. Egy nyamvadt vírus, semmi baja a telefonodnak. Nekem sincs semmi gondom a telefonommal, avast előtte is rajta volt, most is rajta van, abban jobban bízom.
2013. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


Az AVAST programmal többször végignézettem a telefonomat, de nem talált rajta vírust. Ettől függetlenül mégis kiírja.

Próbáljam meg esetleg egy másik víruskeresővel eltávolíttatni a vírust?

2013. aug. 8. 06:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Zonert ajánlom. Nekem az van, előtte avast! volt de a Zoner utólag talált vírust amit előtte az avast nem. Ja és sokkal gyorsabb
2013. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!