Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet igy trükközni a T-mobile...

Lehet igy trükközni a T-mobile-nál?

Figyelt kérdés

~10+ éve elöfizető anyám, és emiatt van egy csomo kedvezmény, amikor készülékváltásra veszünk telót.


Na, de az elmult 10 évben kicsit legatyásodott a család, ugyhogy mostmár még ilyen 20-25 ezer is sok lenne egy telóra! A legutobbi telom került vagy 40ezerbe, de már 3 éves.


Arra gondoltam, hogy:


Eladom a jelenlegit ~15 ezerért


Veszek készülékváltásra egy ujat ~15 ezerért


Az újat eladom ~25-30 ezerért


ÉS mivel társkártyás dolog van a családban, ezért rögtön tudok eszközölni még egy készülékváltást apám telefonszámára! És igy veszek egy uj telót 30 ezerért!


Ezt végig lehet játszani igy? Nem lehet lebukni vagy valami?


2013. aug. 5. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, meg lehet oldani. De lehet egyszerűbb lenne ezt a hirdetésedbe is beleírni, így tudja a vásárló, hogy új készüléket kap, hivatalos garanciával.
2013. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
normál esetben szerintem megoldható, bár kitudja, hogy ez a társkártyás dolog működik-e így, szóval, hogy miután anyud váltott, nem-e elveszik ez a kedvezmény, és már ha apud nevére vennétek, akkor nem akkora a kedvezmény, vagy semekkora, de konkrétan az, hogy anyud és apud nevére külön külön minden további nélkül lehet venni, szóval maga ez a dolog működne.
2013. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Külön vannak a hüségidők, már csináltunk ilyet!


Csak mondjuk régen valamiért lehetett váltani már másfél év után, most meg ki kell várni a hüségidőt teljesen?


Ja meg engem az sokkolt le, hogy mostmár a dijcsomagra is hüségidő van!


A garancia meg nem tom hogyan oldható meg, ha eladom, mert akkor hogy viszi be a szervizbe a vevő az ÉN nevemre szolo papirokkal?

2013. aug. 5. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én is így adtam el a telefonom (mondjuk az nem előfizetéses volt).
2013. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!