Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT991, Samsung Galaxy...

Alcatel OT991, Samsung Galaxy Mini vagy Huawei Ascend Y210?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért? Csak ezekből szeretnék választ kapni!

2013. aug. 6. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Alcatelt ne vegyél szerintem az egyik legszarabb márka... Nekem volt OT918 Mix, de alig vártam, hogy szabaduljak tőle... Szinte ingyen se kell senkinek....


Akkor talán a Samsung

2013. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok... a Samsung is elég gyenge hardverű... mennyi pénzed van rá? Ha mondasz egy árat, akkor megmondom mit érdemes venni
2013. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
maximum 25000,-, de szolgáltatónál veszem! vagy telenor vagy t-mobile!!!
2013. aug. 6. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél Tipot! Olyan árba az a legjobb választás!!! T-mobile-nál talán 24 volt valamelyik nap még
2013. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hoppá... sajnos már nem kapható... pedig vagy 2 napja még volt, amikor néztem
2013. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor vehetsz Samsungot, de ha még egy kicsit rápótolsz, 31-ért kártyásan a T-mobile-nál kapsz Huawei Ascend Y300-t, ami mérföldkövekkel jobb, mint a Galaxy Mini... ahhoz képest nagyon izmos hardver van benne. 2 magos proci, 512 RAM, még a Galaxy mini, az nagyon gyenge... max akkor vegyél ilyen túl gyenge cuccot, ha kevés igényed van... max netezés, facebookozás, arra kb jó... többre már szenvedés lesz
2013. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja meg még az Alcatelről mondanék egy pár mondatot...


Bármi gond van vele, nem tudod újratelepíteni, vagy ha el akarod adni, akkor sem... Csak akkor engedi "frissíteni" ha újabb rendszer érthető el, de ha direktbe akarod újrahúzni, nem fog menni, csak ha van hozzá romod (amit elég nehéz beszerezni) és ráflasheled, de akkor már elméletben ugrott a gari. Fél évig szívtam Alcatellel, de a végén már majdnem földhöz vágtam, végül sikerült túladni rajta :)

2013. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha még mindig szeretnél telót venni, akkor MOST csapj le rá... Sony Xperia Tipo jó áron...


[link]


24 291 Ft kártyásan - T-mobile Webshop

2013. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!