Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola miért nem...

Sony Xperia Sola miért nem frissíthető?

Figyelt kérdés
A fent leirt eszközt vásároltam tegnap. A frissítési kózpont ajánlja a 6.1.1.B.1.54 es frissítést. Letölri majd a telepítéskor kikapcsol, kb feléig eljut a telepítés akkor bekapcsol és azt mondja a telepítés sikertelen, próbálja újra. Valaki valamit tud ezzel kapcsolatban?

2013. aug. 6. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg pc-n a pc companionnal.
2013. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem boldogulok vele, amikor arra alépésre jut hogy csatlakoztassam le a telefont, az aksi legyen +50%, kapcsoljam ki, csatlakoztassam a kábelt a géphez, majd hangerő lenyomás és nyomva tartás melett csatlakoztassam a telefonhoz a kábelt egyszerűen nem történik semmi,csak tölteni kezd a telefon...
2013. aug. 6. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Frissítési központ a telefonon? Az nem egy stabil, jól múködő megoldás. Próbáld a Sony Update Service nevű programmal. A kapcsolódással lehet valami hiba, mert egyátalán nem kellene ilyenkor töltődnie, a led is sötét marad ha jól emlékszem. Kikapcsolt állapotban a hangerő le gombot nyomvatartva csatlakoztatod, ugye? Ha nem megy a fenti programmal sem, távvezérléssel (TeamViewer) megnézhetem mi lehet a hiba és frissíthetem a telefont.
2013. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta sajnos még rosszabb a helyzet, megpróbáltam mégegyszer követni a program (Sony pc companion) utasítását és elkezdődött az update, de ugyanúgy mint mikor a telefonról a frissítési központból próbáltam, fél úton megszakadt a frissítés, a hibaüzenet csak annyi volt hogy a frissítést nem sikerült befejezni. A nagyobb gond ezután jött, nem kapcsol be a készülék, a SONY logo után egy kék felkiáltójel jelenik meg és egy kis telefon és ujra kikapcsol. Azt hiszem holnap mehetek a szakikhoz és fizethetek mint a katonatiszt. Nem hiszem el, hogy a történelem mindíg megismétli önnmagát, annó így jártam az SE W910 esemmel is, egyszerű rutin művelet, a gyári PC suit és kicsinálta a telefonomat...
2013. aug. 6. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Kattints megint a frissitésre aztán meg a javitásra.
2013. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. A Flashtool-t elfejeltettem írni, ezzel szinte bármilyen állapotból felébreszthető a telefon.
2013. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!