Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 3G-s tabletekkel lehet...

A 3G-s tabletekkel lehet telefonálni, vagy csak netezni?

Figyelt kérdés
Pl: az új generációs Nexus 7 32Gb WiFi+3G-vel?
2013. aug. 6. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár 3G-s, akár nem, tablettel nem lehet telefonálni! A tablet olyan, mint egy laptop, csak billentyűzet helyett érintőképernyője van! A WiFi a net elérésében segít, a 3G pedig a net gyorsaságában, tehát mindegyik a netet szolgálja, attól, hogy van rajta, nem tudsz vele telefonálni, max. skype! Telefonáláshoz a gépnek alapból olyan funkció kell! Ez pl. olyan, mint kanál helyett a villa: hiába evőeszköz, a levest nem tudod megenni vele, mert olyan a kialakítása!

Szóval ha telefon+tablet kell 2 az 1-ben, akkor Samsung Galaxy Note, Note 2, vagy ha olcsón kell, 50ezerért ATab 5 Phone Dual SIM

2013. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, az ATab a Tescoban már 40ezerért is van!
2013. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, koszi! :)
2013. aug. 6. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
wtf első ? a samsung galaxy 2 7.0 3G-s és lehet vele telefonálni
2013. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, elsőt annyival egészíteném ki, hogy a legtöbb tablettel nem lehet. Nexus 7-tel például nem. Ettől függetlenül más, VoIP alapú módokkal persze lehet, pl Viber, Skype stb, de te gondolom a gsm alapúra gondoltál.
2013. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok! Kedves #4-es, a Samsung Galaxy 2 7.0-val azért lehet, mert olyan a kialakítása! Ha nézel róla képet, láthatod az elején, a kijelző fölött azt a széles hallgatót! Egyébként pont ezt írtam, csak látszik nem olvastad el figyelmesen!
2013. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Első te miről beszélsz ipad tabletem van és tudok vele telefonálni mint a rendes teloval te nyomorék
2015. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyomorék aki mondja!
2015. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!