Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap hajnalban elvesztettem...

Déw91 kérdése:

Tegnap hajnalban elvesztettem a telefonom, de be van kapcsolva és ki is cseng. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerintem nincs használatban... néztem neten keresztül az egyenlegem azóta is változatlan... ki cseng de nem veszi fel senki most menjek a rendőrségre vagy próbáljam megkeresi ott ahol elhagytam?
2013. aug. 6. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A szolgáltatóhoz menj, tiltasd le a fizetős szolgáltatásokat.

Aztán ráérsz a többivel foglalkozni.

Ne tiltasd a telefont és a simet se.

A rendőrségen is bejelentheted az elvesztését, így ők hivatalból lekérhetik ha pl valaki a saját simét rakja be azt tudni fogják.

2013. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Samsung és regisztráltad akkor a neten is rákereshetsz és kidobja a koordinátákat. Amúgy meg nem rossz ötlet utánamenni. Én így találtam meg! Bicikliztem és kiesett közben a zsebemből. Otthon vettem észre hogy nincs meg. Anyámat azonnal biciklire ültetettem és állandó csörgetés mellett hegyeztük a fülünket és imádkoztunk, hogy ne más találja meg előbb. Én a helyedben nem csörgetném, amíg a keresésére nem indulnák.
2013. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fogják tudni. Nekem konkrétan ellopták, amiről videófelvétel is volt, 1,5 éve, azóta sem találta meg a rendőrség...

Szerintem próbáld meg ott keresgélni, ahol elhagytad, és ha sehol sem találod, akkor jelentsd be!

2013. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!