Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon a...

Dóri :P kérdése:

Szerintetek melyik telefon a legljobb? Nokia C7, Nokia E7 vagy Samsung Galaxy mini?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

C7

De amúgy ma már egyik se jó.

2013. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem neked mint lánynak inkább a Galaxy Mini-t ajánlanám Nokia C7-et szerintem amúgy se lehet már újonnan venni és manapság már egyre többet csalódik az embert a Nokiákban úgyhogy én a Samsungot ajánlanám neked.
2013. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kérdés az, hogy neked mi a fontos.

A NOKIÁK kijelzője nagyobb, a minié kisebb.

Az E7-esnek van QWERTZ billentyűzete, amivel nagyon jól lehet sms-t írni, viszont nehéz készülék és sajnos fix fókuszos a kamerája, azaz közeli képeket (pl egy kulcsot az asztalon) nem tudsz élesen lefotózni vele. Belső tárhelye korlátozott, 16 GB, ez egyeseknek még sok is, mások körberöhögik, mert a fél video/kép/mp3 tárukat a telefonon tartják.

A C7 csak érintős, viszont nagyon elegáns, pengevékony telefon és a kamerája is remek.

A NOKIÁK nagyon megbízhatóak és stabilak a zárt rendszerű Symbian Belle op rendszer miatt, viszont sokkal kevesebb alkalmazás tölthető le rájuk, mint androidos Samsungra - ami viszont épp az alkalmazástenger okán fagyásra hajlamosabb. És a kijelzője is kisebb. Viszont memóriakártyával bővíthető a tár, ami nagyobb szabadságot ad.


Ne hallgass azokra, akik leszólják a NOKIÁ-t, anyagminőségben a mai napig a legjobb gyártó - az igényed alapján döntsd el, melyik lenne leginkább hasznodra.

2013. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, amúgy kb 2 éves a C7-es amiről szó lenne, az E7-es pedig fél éves, de sajnos a samsungot nem tudom, de nekem talán az E7 vagy a samsung áll a szívemhez
2013. aug. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!