Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C7 vagy Nokia N8 telefon...

Nokia C7 vagy Nokia N8 telefon a jobb?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
N8 sokkal jobb.
2013. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kamera, a tv s kimeneten kívül teljesen ugyanaz a hardver ezen az n8 ba vannak. Az alak más. Meg a c7 be van nfc. Az n8 ba asszem nincs.
2013. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De remélem, hogy nem most akarsz halott rendszert futtató készüléket venni, ha mindenféleképp Nokia, akkor Windows Phone készüléket vásárolj.
2013. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
N8-on gondolkodok kamerája miatt. Vagy a Myaudio Phone 5-ösön de nem tudom melyiket lenne érdemes megvenni.
2013. aug. 6. 17:07
 5/6 b95 ***** válasza:
Kb. egy árban van velük a Lumia 720, szerintem az jobb választás.
2013. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy Lumia 520. Bár én androidot használok, de ha nokia, akkor windows phone. Androidnál viszont hardveresen jobban felszerelt gépet lehet kapni, pl. LG Optimus 4X HD de nehogy symbiamos nokiát vegyél, meg fogod bánni...
2013. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!