Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a Telenorná...

Pitbull023 kérdése:

Miért van az, hogy a Telenornál az a "sablonszöveg" a cseretelefonról, hogy mind rossz csak 3-4 jó, de azok ki vannak adva?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudnak készüléket biztosítani akkor miért kell fizetni az előfizetést, akkor is ha nem használod? Az ügyfélszolgálatot meg nem érdekli.

2013. aug. 6. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelességük adni. Ha adnak is,úgy tudom az se ingyenes.
2013. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van, jogszabály nem kötelezi őket, hogy biztosítsanak.
2013. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem hogy nem köteles, de más szolgáltatónál ez nem így megy.
2013. aug. 7. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyen országban élünk. Ami nem kötelező, azt nem is csináljuk. Más szolgáltatónál is hasonló a helyzet. T-mobile-nál, ami már Telekom például fizethetsz érte, hogy kaphass.
2013. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem most vitték el a telefonomat szervízbe de tőlem megkérdezte hogy kérek-e de ingyen.
2014. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!