Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy történik a mobil online...

Hogy történik a mobil online vásárlás?

Figyelt kérdés
Kártyával együtt akarom venni, akkor azt is kihozzák? Én amikor eddig vásároltam, alá kellett írnom a szerződést. Ilyenkor ez hogy van?

2013. aug. 6. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szolgáltatófüggő. Két szolgáltatótól vettem eddig, ezekkel kapcsolatos tapasztalatokat írom meg.

Telenor: kihozták a SIMet és a készüléket, valamint a postás (MPL-t használnak) aláíratta velem a szerződést. Erre hivatkozva 8 napon belüli elállás sem lehetséges a Telenornál, hiszen nem távolállók között köttetett meg a szerződés értelmezésük szerint.


T-mobile: kihozták a telefont és a SIM-et, szerződést utána postázták, aláírva vissza kellett volna juttatnom hozzájuk (postai úton, vagy leadni egy ügyfélszolgálaton), de szerintem megint elmaradt (Telekom is így működik szerződéshosszabbítás esetén, aztán ott már volt, hogy elfelejtettem visszavinni, és semmi gondom nem adódott belőle).

2013. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!