Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb: tudás-teljes...

Melyik a legjobb: tudás-teljesítmény?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 820 ,, Sony Xperia SP ,, LG Optimus 4X HD ? >>ár nem számít<<. Csak a 3 telefon közül érdekel. Melyik a legjobb?
2013. aug. 7. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Sony és az LG szinte ugyan az. De csak azért venném meg a Sony-t mert az LG ben én nem bízom mert "gagyi" anyagokból van összerakva és a Sony sokkal megbízhatóbb. Lumiát meg nem vennék még ha fizetnének is érte...
2013. aug. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érzékelt sebesség tekintetében Lumia a legjobb (iOS-hez hasonlóan Windows Phone-t is erre élezték ki), tudásban már nem áll ilyen fényesen. Sony és LG közül előbbit választanám, mivel egyrészt majd' egy évvel fiatalabb eszköz (így alighanem tovább is lesz támogatva), másrészt LG-ben Tegra3 van, amely sajnos többet fogyaszt az átlagnál, és melegedni is szeret.
2013. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
# 2 Nem utolsó sorban a Tegrás cuccok szépen futnak rajta, ámde néhány mezei app kifagyogat a Tegra miatt!:(
2013. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért, mi a baj a Lumiával?

(szóval Lumia vagy Sony)

2013. aug. 7. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:

A Sony. Villámgyors, minden program elfut rajta, a játékok is maxon mennek, hardverben sokkal erősebb, mint a másik kettő. Árkategóriájában meg a legjobb.


Az biztos, hogy a három közül az SP a leggyorsabb. Akár 30 program is futhat a háttérben egy pillanatra sem akad meg, vagy lassul be, brutális! Nekem is ilyen van, tudom!*-*


Lumiát sosem vennék, mert a windows túl zárt rendszer, én szeretem az android által adott szabadságot. De ízlések és pofonok, tapizd meg őket egy T-pontban vagy ilyesmi helyen!


Itt úgyis mindenki mást fog mondani, kinek mi vált be.

2013. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beagle gyerek válasza:
Szerintem is sonyt mert osztálytársamnak sp-je van és marha jó/gyors :D
2014. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!