Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus GT 540 probléma,...

LG Optimus GT 540 probléma, használt telefont vettem, hogyan tudnék a marketre kapcsolódani?

Figyelt kérdés
Használtan vettem, majd a telenorhoz mentem venni egy sim-kártyát. a market nem enged szinkronizálni, így visszamentem, azt mondták a telefon nem telenoros. nem is T-mobilos. ezt hogyan tudnám megjavítani? azt mondák, csak hetek múlva lesz benn olyan ember, aki ezzel foglalkozik.
2013. aug. 7. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:

telefon nem telenoros. nem is T-mobilos. ezt hogyan tudnám megjavítani?


Ezt miért kéne megjavítani? Ez nem hiba.

A Markethez csak net és egy google fiók kell. Ha netán a netet mobilnettel akarod megoldani akkor a netbeállításokat kéne megadni. Nem egy nagy dolog,ezt bármelyik szolgáltató, bármelyik üzletében be kellene tudniuk gépelni a kolegáknak.

Azt, hogy ezt az esetben nem tették meg csak a hozzá nem értésüket bizonyították az üzletben.

2013. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem is tudom, hiszen wi-fim van rajta, és a leendő gmail fiókot sem tudom megcsinálni(telóról), sem a most meglévő fiókkal sem enged fellépni, sim-kártya hibát jelez. megjegyzendő, hogy még a Klikkem sem működik, ismeretlen okok miatt, pedig azt benn állították be, amikor megvettem a simet.
2013. aug. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!