Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érné meg jobban szerint...

Melyik érné meg jobban szerintetek? IPhone 4 vagy Galxy S Advance?

Figyelt kérdés

Tehát: Az iPhone 4et megvehetném 40 ezer forintért baráti áron egy ismerősömtől. (makulátlan állapot másfél éve hsznált minden papírjával stb) az S Advance pedig a telenornál 19 a tmobile-nál 31 ezer forint a nekem megfelelő csomagban.

azért nem tudok dűlőre jutni mert mindkettőnek van előnye és hátránya is.

Eddig is iPhone-t használtam és az operációs rendszere miatt sokkal jobban is szeretem. Ellenben már a 4 kicsit elavult nem? Gondolom a legújabb játékok már nem futnának a 4-en, de ez engem nem érint mivel nem nagyon játszok a mostanin sem.

Melyik érné meg?



2013. aug. 7. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
te döntsd el, mert nem akarom ezzel elrontani a választást, de én samsungot vennék
2013. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedben csak az iPhone mellett soroltattál fel érveket. Miért fordult meg egyáltalán a fejedben egy GS Advance? Játékok szempontjából éppoly' elavult, mint az iPhone 4. Milyen telefonod van egyébként most?
2013. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oh igen! Csak ezért nem írtam tovább mert nem akartam regényt!

Szóval mielőtt kaptam volna az ajánlatot az iPhonenal kapcsolatban már gondoltam hogy veszek új telefont és a Galaxyt néztem ki. (most 3GSem van)

Tetszik a külseje is. Tetszik a 4"os kijelző ami azért nagyobb a mostaninál és a 4nel is. Én örülnek ha lenne vakum is a kamerához de ez ugye a 4ben is van.

Szóval arra van szükségem hogy viszonylag gyors legyen ne akadjon legyen nagy memória a sok zenének. Fényképezni szoktam vele sokat, alkalmazásokat meg csak Facebookot vibert instagramot meg egy két edző programot használok!

2013. aug. 8. 09:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom próbáld ki egyik boltban a GAlaxy S Advancet és vesd össze az iPhone-nal.

Én jelenleg iPhone 4-et használok, haverom Galaxy S Advancet, és iPhone 4-re fog váltani. Egymás mellé rakva kicsit gördülékenyebb is az iPhone 4.

A Galaxy S Advancenek nagyobb a kijelzője, az iPhone kijelzője kisebb, de szebbek a színek, főleg a fehér.

2013. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha en lennek a hejedben iphone-t vennek
2013. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha neked a gyorsaság fontos, akkor inkább iOS-t választanék a helyedben, jobban optimalizált. Egy modern, normális szoftverrel szerelt androidos telefon már hozhatja ezt a szintet (pl Nexus 4), de GSA-ra egyik sem érvényes.

Kijelző érdekes kérdés. GSA-é nagyobb, ugyanakkor képpontsűrűség iPhone 4 mellett szól. Szebb rajzolatúak a képek, szövegek, minden. Viszont ha szereted az élénk színeket, GSA Super AMOLED-je jobban bejöhet neked.

Lehetne még oldalakat írni, a legegyszerűbb tényleg az lenne, ha elmennél, és megnéznéd legalább a GSA-t. Ha tetszik a kijelző, nem zavar az operációs rendszer sebessége, akkor vedd azt. Olcsóbban kijössz, ráadásul még lesz is rá garanciád, memóriát is tudod bővíteni (felkínált iPhone 4 háttértáráról nem írtál semmit sem).

2013. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már megnéztem egy pár napja a Galaxyt egy T-Mobileos kiállítóteremben. Tetszik a mérete is meg az egész, azt leszámítva, hogy én kicsit ragaszkodok még az iOS-hez.

3 éve van meg a 3GS és nem igazán fagyott le meg ilyesmi, Androidról meg tudom hogy ezt gyakran csinálja.

Egyébként 8 gigás az iPhone.

2013. aug. 9. 09:59
 8/10 walk w1th mee ***** válasza:
iphone4 kicsit sem elavult,én nemrég kaptam,nagyon megy:D
2013. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meg 2 éve használom, és látom, mennyit lassult iOS6 hatására, valamint tisztában vagyok Apple üzletpolitikájával, és tudom, hogy hamarosan nem lesz támogatott (tippre iOS 8-at már nem kapja meg).
2013. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te akkor melyiket választanád a helyemben? Nekem a 3GS-en is "csak" 5.1.1es iOS van, ez igazából nem hátráltat.
2013. aug. 10. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!